Znajdź legalną pracę w Polsce!

Wymarzona praca czeka na Ciebie

Nasza firma zajmuję się również pośrednictwem pracy – szukamy dla Ciebie odpowiedniego pracodawcy, u którego zostaniesz zatrudniony bezpośrednio na wybranym stanowisku.

Korzystając z naszych ofert  pracy gwarantujemy pracę wraz z zakwaterowaniem. Zgłaszając kandydaturę do podjęcia  pracy na stronie Europa Express gwarantujemy: legalną pracę, zakwaterowanie, ubezpieczenie, opiekę koordynatora oraz pomoc w załatwianiu dokumentów i formalności.

Znajdziemy pracę, która spełni Twoje oczekiwania

Poprzez codzienną współpracę z klientami udało nam się poznać wymagania, a także oczekiwania naszych partnerów. Nasza usługa bardzo sprawnie optymalizuje wyszukiwanie pracodawcy, dzięki czemu szybko znajdziemy odpowiednie stanowisko dla każdej osoby. W ofercie posiadamy także oferty pracy bez pośredników. Od momentu wejścia do naszego busa na Ukrainie otrzymujesz opiekę koordynatora, który pomoże Ci w kwestiach związanych z pracą czy też znalezieniem odpowiedniego zakwaterowania.

Częste pytania dotyczące pracy

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Tak, oferujemy zawsze legalną pracę.

Znajdziemy pracę dla każdego, niezależnie od tego czy posiadasz doświadczenie czy nie. Mamy wiele ofert pracy, które mają różne wymagania. Jeżeli jesteś otwarty na nowe doświadczenia zadzwoń!

Oferujemy wiele ciekawych stanowisk pracy. Między innymi: praca sezonowa, kierowca, spawać, operator wózka widłowego, pracownik magazynu i wiele innych. Zajrzyj do zakładki oferty pracy po więcej informacji o stanowiskach.

Oczywiście, że tak. Zajmujemy się kompleksowym wyszukiwaniem miejsc pracy. Pomożemy Ci również w załatwieniu odpowiednich papierów i formalności.

Skontaktuj się przez Facebook