Chcesz przekazać małą paczkę?

Twoja paczka do 24h będzie na miejscu

Masz przesyłkę do wysłania? Chcesz ją dostarczyć z Polski na Ukrainę lub odwrotnie? Za pośrednictwem naszej firmy możesz nadać małą paczkę do 20 kg, którą dostarczymy do wybranego miasta na naszej trasie.

Jest to szybki i sprawdzony sposób przekazania paczki z rąk do rąk przez naszego kierowcę. Paczka w ciągu maksymalnie 24 godzin znajdzie się u odbiorcy! Już nie musisz stać w kolejce na poczcie i marnować czasu. Kierowca odbierze twoją paczkę w wybranym mieście na naszej trasie.

Z usług naszej firmy może korzystać ktokolwiek – firma, instytucja jak również osoby fizyczne. Celem naszej usługi jest zaoferowanie klientom sprawnych usług i najtańszy sposób dostarczenia przesyłek za granicę jak również do Polski.

Dostarczymy dla Ciebie małogabarytową paczkę do wybranego miasta na naszej trasie

Wysyłanie paczek za granicę nigdy jeszcze nie było łatwiejsze, wystarczy tylko dostarczyć paczkę kierowcy w umówionym mieście. Następnie paczka dotrze do jednego z miast na naszej trasie, które wskażesz.

Nie musisz się rejestrować, aby wysłać przesyłkę. Wystarczy, że do nas zadzwonisz i umówisz się z kierowcą w wybranym mieście na trasie!

Łatwo, szybko i sprawnie!

Skontaktuj się przez Facebook