Spawacz MIG/MAG/TIG

Opis stanowiska:

Główne czynności na tym stanowisku to spawanie konstrukcji stalowych, przygotowywanie materiału do spawania, szlifowanie, cięcie materiału. Spawanie różnymi metodami spawania stali nierdzewnej i stali szlachetnej.

Legalna praca: TAK
Miejsce pracy: Polska
Wykształcenie: nie wymagane
Wynagrodzenie: stawka godzinowa

Wymagania:

  • doświadczenie na w/w lub podobnym stanowisku
  • uprawnienia spawacza metodą MIG,MAG,TIG
  • umiejętności manualne w pracy związanej ze spawaniem
  • chęć dalszej nauki i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy
  • legalna umowa z pracodawcą
  • zakwaterowanie blisko zakładu pracy
  • możliwe dodatki

Potrzebujesz pomocy?

Nie byłeś w pracy za granicą? Skontaktuj się z nami a pomożemy Ci w załatwieniu formalności.W ofercie posiadamy także oferty pracy bez pośredników

Wyślij swoje CV

To oferta nie jest dla Ciebie? Szukasz innej pracy?

Skontaktuj się przez Facebook