Europa Express

Nasza firma posiada 12-letnie doświadczenie w międzynarodowym przewozie osób. Naszym celem jest dowiezienie Państwa bezpiecznie na trasie Polska – Ukraina oraz transport powrotny Ukraina – Polska. W swojej ofercie posiadamy atrakcyjne i konkurencyjne stawki. Jesteśmy pionierami na trasie Wrocław – Kijów.

Bądź VIPEM na trasie Polska – Ukraina. Zdobądź kolejne doświadczenie i poznaj komfort w podróży. Dzięki wygodzie którą oferujemy w naszych VIP-busach,trasa którą masz do pokonania upłynie Ci w mgnieniu oka. Nasze busy posiadają powiększoną przestrzeń bagażową, co daje możliwość zabrania każdemu pasażerowi 2 toreb o łącznej masie 60 kg.

Poza głównym kierunkiem jakim jest Ukraina, od początku istnienia dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były zawsze na najwyższym poziomie, by sprostać wymaganiom i oczekiwaniom naszych Klientów.  Dlatego również nasza oferta kierowana jest dla firm, instytucji państwowych i osób prywatnych, którzy często podróżują w celach biznesowych, do pracy, w odwiedziny do rodziny lub po prostu lubiących podróżować.

Nasza firma zajmuję się również pośrednictwem pracy – szukamy dla Ciebie odpowiedniego pracodawcy, u którego zostaniesz zatrudniony bezpośrednio na wybranym stanowisku

Nasza misja

Najwyższa jakość
Zadowolenie klientów
Szybki i bezpieczny przewóz osób
Zawsze ubezpieczone przejazdy
Konkurencyjna oferta
Wyznaczenie wysokich standardów
Gwarancja dobrych warunków pracy
Zapewnienie zakwaterowania

Z naszych usług korzystają:

Wyposażenie busa

Duża przestrzeń dla pasażerów
Wi-Fi na całej trasie
Klimatyzacja
Przyciemniane szyby
Regulowane fotele
Czujniki parkowania
Tempomat
ABS, ESC, EBD, HSA
Skontaktuj się przez Facebook