Wysoka jakość świadczonych usług

To co nas wyróżnia na rynku to wysoka jakość świadczonych usług. Klient i jego potrzeby są dla nas najważniejsze. Zajmujemy się przewozem osób na terenie kraju jak i zagranicy.

Nasz tabor i doświadczona załoga są gwarancją wysokiej jakości usług oraz bezpiecznej jazdy.  Wysoki standard i komfort podróżowania zapewniają czyste i zadbane auta.

Nasze busy wyposażone są w najwyższej jakości elementy, jak klimatyzacja, sprzęt audio–video/DVD, Wi-Fi, przyciemniane szyby,  pasy bezpieczeństwa, ABS, ESC, EBD, HSA oraz wiele innych udogodnień.

Przewóz osób

Zapewniamy przewóz osób 9-osobowymi minibusami na trasie Polska – Ukraina oraz Ukraina – Polska.

czytaj więcej
Praca w Polsce

Pomagamy znaleźć legalną pracę w Polsce wraz z zakwaterowaniem i dowozem do miejsca pracy.

czytaj więcej
Transport paczek

W swojej ofercie posiadamy także usługę transportu małych paczek, które dostarczamy do wybranego na trasie miasta.

czytaj więcej

Zaangażowanie

To podstawa naszej współpracy z klientami, każde realizowany przez nas kurs ma dla nas najwyższy priorytet. Stawiamy na wysokie standardy działania nakierowane na indywidualne podejście do każdego klienta.

Profesjonalizm

Kierujemy się profesjonalizmem i najwyższą jakością świadczonych usług. Działamy na rynku usług przewozowych od wielu lat lecz stale rozwijamy nasze umiejętności.

Bezpieczeństwo
i komfort

Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego zawsze dbamy o bezpieczne, komfortowe i przyjemne warunki podczas podróży na całej trasie.

Ekspesowe przejazdy

Stawiamy na sprawne i szybkie przejazdy na naszych trasach zarówno na Ukrainę jak i do Polski. Na granicy korzystamy z euro-pasa!

Kontakt 7 dni
w tygodniu

Jesteśmy dostępni dla Państwa pod telefon w każdy dzień tygodnia. Jeżeli chcesz zarezerwować miejsce w busie skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się przez Facebook